Menü Kapat

Markanızı Hayatın İçine Taşıyın...

İŞ ELBİSELERİ

Çalışanlarınızın işletmenizin kurumsal kimliğine uygun aynı zamanda da rahat çalışabilecekleri iş kıyafetleri ile keyifle çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

İŞ GÜVENLİĞİ

Çalışanlarınızın güvenliğini sağlamak için gerekli tüm ekipmanları temin ederek daha güvenli ve verimli çalışmalarını sağlayarak iş kalitenizi artırmak elinizde.

PROMOSYON

İşletmenizin logosunun bulunduğu tshirt, şapka, bez çanta gibi tekstil ürünleri ile firmanızın akılda kalıcılığını arttırarak, düşük maliyetle reklam yapabilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ?

Tüm ihtiyaçlarınıza

yaratıcı çözümler

üretiyoruz...

Her sektöre uygun çözümlerimizle, dilediğiniz ürün grubuna ya da promosyon ürününe yapılmasını istediğiniz baskıyı  ya da nakışı yaparak en kısa sürede, en kaliteli şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

En Çok Tercih Edilenler

UYGUN FİYAT - KALİTELİ ÇÖZÜM

Her bütçeye uygun ürün çeşitliliğimizle kaliteden ödün vermeden hizmet almanız bizce mümkün…

Kumaş Çeşitliliği

Sektörünüze göre en uygun kumaş çeşidini ve rengini seçmenize yardımcı oluyoruz. Böylece hem kurumsal kimliğinizi korumanızı hem de çalışanlarınızın rahat çalışmasını sağlıyoruz.

Sağlam Nakış

İş elbiselerine yapılan nakışlar işletmenizin akılda kalıcılığı açısından her zaman önem taşır. Dilediğiniz ürünlere firmanız için kaliteli nakışlar yaptırarak uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz.

Hızlı Teslim

Bir ürünü kaliteli almak ne kadar önemliyse zamanında almak da bir o kadar önemlidir. Bundan dolayı talep ettiğiniz ürünleri en kısa sürede teslim ediyoruz.

Sipariş Verin

Siparişlerinizi web sitemizde bulunan telefon numarası ve Whatsapp üzerinden yapabilir ya da formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mah. Numunebağı Cad. No:102/B Bayrampaşa / İSTANBUL

(0212) 501 49 52

0212 501 49 52
WhatsApp WhatsApp us
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram